Sex

Sex má mnoho podob a každému se líbí něco jiného. Někdo při sexu vyznává soft techniky jako erotickou masáž nebo předehru i s polohou šedesát devět nebo striptýzem. Najdou se i tací, jejichž sex se neobejde bez nejrůznějších praktik jako masochismus, sadismus nebo rimming. Jako formy sexu se všeobecně respektují i praktiky jako orální či anální sex.

Při sexu je extrémně důležitá vzájemná komunikace. Jakmile se oba sexuální partneři potkají ve svých sexuálních tužbách, má pohlavní styk energický a erotický náboj. Sex si mohou partneři zpestřovat různými sadomaso praktikami. 

Holky, které mají rády sex

Sex je již po desítky staletí mezi námi. Lidé si je odjakživa zpestřují různými praktikami. Pokud někoho při sexu vzrušuje olizování nohou, můžeme se setkat s označením footfetish. Footfetišistu vzrušují jak svlečené, tak oblečené nohy. Obliba nohou se vztahuje jak na chodidla, tak lýtka, kotníky či nárty. 

Existuje skupina lidí, kteří jdou v sexu mnohem dál. Není jim cizí třeba ani močení na druhé, tzn. pissing. Ten můžeme rozlišit na kontaktní (močení přímo na druhé) nebo na nekontaktní (pouhý pohled na močící lidi je vzrušuje). 

Pokud se sexuálního aktu účastní více lidí, hovoříme o orgiích neboli skupinovému sexu. Tyto praktiky jsou známé z pornografických materiálů, ale najdou se i páry či jednotlivci, kteří se jim pravidelně oddávají. Pokud se skupinového sexu účastní více mužů a jedna žena, mluvíme o gangbangu. Tyto muži se ženě věnují a ta je uspokojuje klasicky, análně či orálně. Všechny aktivity ale musejí probíhat konsenzuálně, tedy po souhlasu všech zúčastněných. 

Oblíbenou variantou skupinového sexu je švédská či ruská trojka. Tedy dva muži a jedna žena, resp. jeden muž a dvě ženy. Obě verze jsou velmi vzrušující a sex ve třech umí zpestřit sexuální život. 

Do sexu spadá ale i uspokojování sebe samého, tedy autoerotika. Toto uspokojování probíhá bez sexuálního partnera. Autoerotika má ale svoji významnou roli i jako předehra. Jinou formou erotiky je společná masturbace. Při ní se vzájemně s partnerkou či partnerem pozorujete.

Součástí sexu jsou i BDSM praktiky. Jeden ze sexuální partnerů "přebírá" kontrolu nad tím druhým. I tyto praktiky je nutné provozovat po souhlasu obou partnerů. Nezřídka se v BDSM najdou různé aktivity jako facesitting, kdy žena zasedne svému partnerovi obličej a tím ho nutí k orálnímu sexu. Součástí BDSM je i fisting. Ten může mít buď vaginální či anální podobu. Forma fistingu se dělí na mělký a hluboký. O mělký fisting se jedná, pokud je ruka ve vagíně či řitním otvoru po zápěstí. O hluboký se jedná, pokud je ruka v jednom z otvorů až po loket. Mezi formy BDSM patří i deepthroat, který lze provádět hlubokým zaváděním penisu (či penisu i s varlaty) do úst. 

Od BDSM je velmi blízko k rolím dominy a subinky. Domina ráda dává rozkazy a velí pánům. Ti poslušně plní všechna její přání. Naopak subinka s sebou nechá zametat a je od přírody poslušná. Velmi často tak dominy pánům dělají mužský anál či fisting řitního otvoru. Na subinky pak pánové třeba močí nebo je trápí pomocí důtek a roztahováků.

Sex může mít hodně podob. S dívkami se lze oddávat něžnému sexu, nebo lze i přitvrdit. Pokud má pohlavní styk např. Evropan s dívkou z Afriky, označuje se to jako mezirasový sex, neboli interracial. V momentě, kdy si muž se ženou prohodí role a dívka straponem dráždí anální otvor svému příteli, označuje se tato praktika jako strapon sex. S dívkou je možné mít sex takřka kdekoliv - i ve sprše. A pokud byl sex pouze vyvrcholením dobré noci, označuje se jako sex na jednu noc, resp. nezávazný sex. Nezávazný sex může mít i podobu pravidelného setkávání s někým, s kým dotyční nechtějí navazovat vztah.

Pokud nevíte, kam v Praze večer vyrazit, podívejte se na naši sex mapu Prahy (alias mapa nočního života v Praze). Mapu si můžete přiblížit nebo oddálit a díky tomu pohodlně nalézt to, co hledáte.