Nejčastější dotazy

Není vám cokoliv jasné? Podívejte se, jaké dotazy nám zákazníci nejčastěji kladou. Možná se i vy dozvíte, co vás zajímá.

1 | Kdo je dnes v klubu?

Seznam společnic, které jsou aktuálně v nočním klubu, najdete v sekci Naše společnice hned na začátku. Navíc jsou v seznamu všech dívek označené zeleně.

2 | Co když si chci domluvit něco extra?

Můžete! Osobně s dívkami v klubu. Telefony totiž zvedají barmanky a ty vám nic navíc slíbit nemohou. :-)

3 | Je možné „rezervovat si“ konkrétní dívku na určitý den?

Samozřejmě. Stačí si zavolat 2 dny dopředu - my se s danou dívkou spojíme a zkusíme to pro vás domluvit.

4 | Je možné přijít i s partnerkou?

Určitě je to možné, ale pouze v případě, že využijete našich služeb mileneckého azylu. Je ale lepší zavolat předem a informovat obsluhu, abyste měli jistotu, že bude vše připraveno pro váš perfektní požitek. Azyl pro milence je perfektní volbou při okořenění vašeho sexuálního života.

5 | Jak se k vám dostanu?

Autem je to do našeho night clubu druhá odbočka vlevo na Vinohradské ulici směrem z Václavského náměstí. Pokud byste chtěli jet MHD, tak tramvají č. 11 (zastávka Italská) nebo metrem A a C (stanice Muzeum).

6 | Jak si můžu objednat dívku domů?

Zavoláte nám (733 121 022) a s naší barmankou se domluvíte, o jakou z našich dívek máte zájem. Pak už stačí jen nadiktovat svoji adresu a telefonní číslo. Náš řidič vám dívku přiveze a zavolá vám, až budou na místě. K ceně escort servisu prosím připočtěte i cestu dívky k vám a zpátky do nočního klubu.

7 | Kdy máte happy hours a co to znamená?

„Šťastné hodinky“ v night clubu začínají každý den v pravé poledne a končí v 19.30. Během nich máte hodinku na pokoji za 2200 Kč a bez příplatku pokoje s jacuzzi. Více informací najdete v ceníku služeb.

8 | Jak využít slevový kupón?

Doma si ho vytiskněte a po příchodu do klubu o něm povězte barmankám. Ty vám odečtou 500 korun ve chvíli, kdy váš účet přesáhne 3000 korun.

9 | Pro dívky: Co když u vás chci pracovat?

Pokud jste slečna ve věku od 18 do 35 let, tak si stačí v sekci Práce v erotice najít kontakt a ozvat se nám.

 

Nenašli jste odpověď? Veškeré vaše další dotazy rádi zodpovíme na čísle 733 121 022 nebo na e-mailové adrese info@neonclub.cz

Na obou kontaktech také vyřizujeme veškeré rezervace a objednávky.

Těšíme se na vás! Váš night club v Praze 2, Neon club.