Placená společnice

Hledáte doprovod na akci nebo chcete strávit chvíle s inteligentní a reprezentativní dívkou? Využijte služeb placené společnice. Dívka ví, kdy se má smát nebo naopak kdy mlčet. Dívka se na společný večer připraví. Hezky se namaluje, oblékne a po celý večer (nebo pobyt) je příjemná, usmívá se a být v její společnosti je zkrátka příjemné. 

Vyberte si, se kterou dívkou strávíte dnešní večer. Máte na výběr z více než 30 společnic. Některé z nich jsou denně v našem nočním klubu. Některé čekají pouze na váš telefonát. 

Placená společnice vás bude reprezentovat

  • na dovolené
  • na obchodním jednání
  • na důležité firemní večeři
  • při společné skleničce vína během večeře
  • při dlouhých chvílích o samotě

Jak objednat placenou společnici? 

Jednoduše. Zavolejte nebo napište do našeho klubu. Kontakty najdete v příslušné sekci. Řekněte, o jaký den, čas a společnici máte zájem (nebo sdělte vaše preference) a my se postaráme o zbytek. Diskrétně a s maximálním důrazem na vaše soukromí. 
 
Volejte na +420 733 121 022
Emaily pište na info@neonclub.cz
 
Jsme denně na příjmu a těšíme se, až vám doporučíme placenou společnici, se kterou si užijete nezapomenutelné chvíle.
 

Působí placené společnice pouze v Praze?

Nikoliv! Naše VIP společnice za vámi rády dojedou i mimo Prahu. Stačí nám tento požadavek sdělit s dostatečným předstihem dopředu. Escortní služby společnic je možné využít například i na zahraniční dovolenou. Nemusíte se tak omezovat pouze na Prahu.