Night Club

Pozor!

Neon club zpět v provozu již 25.5. a otvíračku oslavíme 20% slevou NA VŠE!

Všechno je připraveno a holky se už těší... Nemůžeš to už vydržet? Podívej se na speciální koronavirou akci.

 

Navštivte náš noční klub v centru Prahy ještě dnes. Noční podniky v Praze jsou u vyhlášené po celém světě, a Night Club Neon Club patří rozhodně mezi ty nejatraktivnější. Každý večer je u nás více než dvacet společnic, které se zaručeně postarají o dobrou zábavu. Klubové akce, kde se pije do pěti rána každý den, ať je pondělí, středa nebo pátek. Pokud tedy nevíš kam v Praze vyrazit, tak určitě vyzkoušej Neon.

 

Neon club je velmi příjemný strip bar, který v Praze najdeš od roku 2007. Striptýz se v našem klubu koná každý den, a že ho naše dívky umí opravdu skvěle. Jsme naprosto ideální místo pro nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, ale i prostě pořádný chlapský večer. Každý, kdo si u nás chce dát drink nebo třeba vířivku s krásnou dívkou, je u nás vždycky vítán.


U nás v Neonu po Vás nikdy nebudeme chtít žádné vstupné, a ceny za alkohol jsou takové, že nebudete věřit, že jste v centru Prahy. Zažijete u nás velmi příjemnou atmosféru, o kterou se starají naše sympatické hostesky. Vždy si dáme záležet na tom, abyste se zde cítili jako doma. Sečteno a podtrženo, jasná volba nočního klubu pro divokou noc v Praze. Zažijte hříchy hlavního města na vlastní kůži, rozhodně nebudete litovat.

 

 

Koukni se do naší galerie, s jakými krásnými společnicemi se v našem klubu můžeš potkat. Víme, že u nás budete chtít zůstat hned po tom co vejdete, proto taky máme vstup zdarma. Naše slečny jsou připraveny udělat ti na počkání striptýz té největší kvality. V klubu ti to nestačilo? Tak nám zavolej.