Nabídka práce: Tantra masérka

Svoboda úplná a bez kompromisů. To je práce tantra masérky. Do našeho night clubu Neon hledáme nové posily na pozici tantra masérka. Hledáme slečny, které se nestydí, jsou komunikativní, přátelské a rády vyhledávají společnost. 

O klienty nemáme nouzi a novým masérkám tak můžeme garantovat 10 000 Kč výdělek.
Již přes 15 let patříme k exkluzivním pražským nočním klubům. Naši klienti jsou z drtivé většiny cizinci - VIP klientela, manažeři a byznysmani hledající společnost v Praze. 

V night clubu Neon nabízíme až 250 tisíc za měsíc

  • garantovaný výdělek 10 000 Kč
  • bydlení zadarmo v centru Praha
  • vysoké výdělky vyplácené denně
  • příjemný pracovní kolektiv
  • směny plánované dle tebe a tvých časových možností
  • férové jednání

Proč práce v erotice právě u nás?

Práce v erotice je dobře placená zábava. U nás tě za to královsky odměníme a ještě si tě budeme hýčkat. Přečti si, proč pracovat právě u nás. Rovnou odešli formulář a přijď se k nám ukázat. Klidně dneska večer! 

Bydlení

S problémem sehnat slušné bydlení se potýká tisíce nejen mladých lidí. S námi ti tento problém odpadá. Můžeš bydlet zdarma v našem bytě na Vinohradech. K nám do klubu do budeš mít sotva 5 minut chůze a do 8 minut se procházíš po Václavském náměstí. To se vyplatí, ne?

Finanční svoboda

Dosáhni na to, o čem jsi celý život snila. Už nikdy tě nebudou trápit peníze. Díky práci u nás jich budeš mít dostatek. Nebudeš muset přemýšlet, zda si koupit to a nebo ono. Prostě si to koupíš a hotovo.

Nadstandardní odměna

Průměrný plat? Nene. Ani náhodou. Budeš se pohybovat pěkně nad průměrem. U nás si vyděláš na nové auto, na krásné oblečení nebo na snovou dovolenou. U nás budeš mít 3 000 Kč/hod. Žádná potupná hodinovka. Za svoji práci jsi královsky odměněna.

Bezvadný kolektiv

Jsi nervózní? Nemusíš být. Holky v našem kolektivu tě tak zaučí, že si po jednom dni budeš připadat, jako bys tu byla roky. Máme perfektní partu a šéfové jsou milí a benevolentní. 

Pracuješ, kdy chceš

Nebudeme nad tebou stát a nutit tě do práce. Budeš moci přijít kdykoliv budeš chtít. Jsi paní svého času. Bez problémů si tak zařídíš péči o děti, mazlíčky nebo si vyčistíš hlavu při svém oblíbeném koníčku. 

Diskrétnost až na prvním místě

Diskrétnost u nás ctíme. Jak tvoji, tak našich klientů. 

Jsme féroví

Bez toho by to snad ani nešlo! Jednáme s tebou na rovinu, bez okolků a upřímně. Nemusíš se bát žádných nekalostí nebo leváren. Jsme tu pro tebe. Peníze ti budeme vyplácet včas a rozvrh tvé práce budeme respektovat. Práce u nás je založena na důvěře, respektu a vzájemné férovosti. Stejně tak od tebe budeme očekávat férové jednání s námi. 

Vyplň formulář a přijď ještě dnes večer. Práce v erotice je dobře placená zábava.

Nezaujala tě práce tantra masérky? Zkus další pozice jako: společniceerotická masérkahosteskatanečnicepole dance tanečnice nebo striptérka.

Chceš se přidat k nám do týmu? Rovnou nám zavolej na číslo +420 733 121 112