Jak to chodí v nočním klubu?

Noční kluby jsou zahaleny mnoha mýty a tabu. Někteří by je tak nenavštívili už jen z principu. Nabízí přitom spoustu zábavy, ať už máte jakékoliv úmysly. Ukážeme vám, co noční striptýzový klub nabízí a jak si ho užít naplno.

Příprava: žádné tisíce na účtu nejsou potřeba

Vstup do nočního klubu Neon je zadarmo. Můžete tak přijít, rozhlédnout se kolem, a sami uvidíte, jak se vám prostředí líbí. Nikdo vás nebude do ničeho nutit.

Pokud se na to budete cítit, můžete si objednat drink, tanec na klíně nebo se projít našimi třemi patry zábavy. To vše je ale dobrovolné. Abyste se průběhu večera tolik nebáli, můžete si také stanovit finanční limit, který na večer máte, a toho se zkrátka držet.

Stačí se jen stylově obléct, abyste se cítili komfortně, a uvidíte, čím vás night club překvapí.

V dobré společnosti se to lépe táhne

Nejlepší večer v nočním klubu zažijete, když vyrazíte s někým, s kým se nebojíte odvázat. Třeba s partou, s kterou stojí každá noc za to a druhý den se vzbudíte s hlavou plnou vzpomínek (nebo také bez nich).

Můžete přijít i s přítelkyní a trochu si opepřit vztah. Páry si u nás mimo jiné mohou třeba zarezervovat pokoj jen pro sebe

A rozhodně není ostuda ani přijít sám. Atmosféra noci vás tu pohltí a na samotu rozhodně myslet nebudete.

Naše drinky vás nezruinují

Pivo a drinky máme za velmi nízké ceny. Můžete si tak jeden objednat a sami uvidíte, jak vás to bude bavit. Nějaké to pivo k noci ve městě patří, a i když to u něj skončí, určitě to nebude ztracená noc.

Rozdíl oproti běžnému baru je ten, že u nás si nekupujete jen skleničku alkoholu, ale také zážitek v zajímavé atmosféře s hezkými výhledy.

A máme samozřejmě i něco k zakousnutí, kdyby to na vás přišlo. Naše servírky se postarají o to, že vám nebude chybět nic, po čem toužíte.

Posaďte se a užijte si show.

Pokud jste spíše ostýchavější typ a raději v tichosti sedíte, než byste sám inicioval akci, u nás máte i tak zábavu garantovanou. Můžete se jen kochat pohledem na naše tančící slečny, zklamáni rozhodně odcházet nebudete.

 

A na své si samozřejmě přijdou i ti akčnější. Se striptérkami můžete v mezích souhlasu interagovat, vyjádřit jim poklonu nebo si připlatit nějaký ten menší obnos za soukromý striptýz. Je to jen na vás.

Zalíbila se vám některá z našich slečen a chtěli byste s ní zažít něco víc? Úplně vás chápeme, nejste první ani poslední, komu se to stalo. Od toho máme pokoje, kde vás nebude nikdo rušit a můžete v nich dělat cokoliv, na čem se domluvíte.

Pokud máte své preference co se týče vzhledu nebo typu akce, nezoufejte. Máme tři patra potěšení, v nichž zaručeně najdete to, co hledáte. Netradiční vkus, vanilla i BDSM, nic není překážkou. Jedinou hranicí je souhlas obou zúčastněných.

Chtěl bych se pobavit, ale do klubu se mi nechce. Mám šanci?

Možná se vám do striptýzového klubu zatím nechce. Ačkoli jsme ve všem plně diskrétní, a nemusíte se tak ničeho bát, chápeme vás. I vy u nás najdete to, co hledáte.

Night club Neon v Praze nabízí diskrétní eskort servis. Slečnu si můžete vybrat u nás v klubu, ale také online. Stačí se domluvit a noc plná vzrušení může být vaše.

Pokud jste v Praze například na služební cestě a nechcete být sám, nabízíme také luxusní společnice, které s vámi kromě večerního sledování filmů půjdou na večeři, do sauny nebo kamkoli se domluvíte.

Stále váháte? Podívejte se, jaké slečny budou dnes v noci v klubu. A nebo zkrátka doražte a přesvědčte se na vlastní oči. Nemáte co ztratit.